Jak możesz pomóc zwierzakom?

POTRZEBUJEMY KAŻDEJ POMOCY! – wsparcie finansowe, dary dla zwierząt, domy tymczasowe

Jesteśmy grupą wolontariuszy. Połączyła nas pasja do pomagania – pomagania Tym, których życie tak często jest bagatelizowane lub w bestialski sposób odbierane! Skupiamy swoją energię lokalnie, aby to co robimy było widoczne i stało się impulsem do rewolucji w temacie ochrony zwierząt, zapobiegania bezdomności oraz uczenia najmłodszych szacunku, empatii, a także chęci do działania i mówienia głośnego NIE dla krzywdzenia zwierząt!

Działamy 24/h, wyłącznie dzięki darowiznom. Bez Waszego wsparcia nie damy rady w codziennej walce z łamaniem praw zwierząt!!! Liczy się każdy grosz!

Wyjeżdżamy na zgłoszenia w ciągu 30minut. Często jedna interwencja jest oddalona od drugiej o kilkadziesiąt kilometrów. Koszty miesięczne, związane z paliwem i pomocą weterynaryjną sięgają miesięcznie ponad 5 tysięcy zł.

Fundacja działa dzięki sile wolontariatu, ale bez Was – darczyńców nie mamy możliwości pomóc wszystkim, którzy są w potrzebie!

Przykładowo wyjazd na interwencję to 50-100 PLN wydane na paliwo, a każda wizyta u weterynarza to koszt minimum 300 PLN. To dlatego fundacja Animal Rescue Polska zwraca się ze szczególnym apelem o wsparcie finansowe. Zwracamy się do Wszystkich, którym bliskie jest współczucie dla losu zwierząt, popierających nasze działania. Wspomóż nasze wysiłki i przekaż nawet drobną kwotę.

Wejdź: Zbiórka na pomagam.pl

Prosimy również o wpłaty tytułem „Interwencje”
Fundacja Animal Rescue Poland
ul. Sobieskiego 72b
02-930 Warszawa
KRS 0000543263
NR KONTA RAIFFEISEN BANK
92 1750 0012 0000 0000 2781 0578

Pamiętajcie, ze każdy grosz się liczy! Żadna kwota nie jest za mała!

PRZEKAŻ DARY!

Potrzebujemy w każdej ilości: karmę dla psów, karmę dla kotów, obroże przeciwpchelne, środki do zabezpieczania przed kleszczami, żwirek dla kotów, rękawiczki lateksowe, ochraniacze na buty

Potrzebujemy też bardziej specjalistycznej sprzętu, a mianowicie: klatek knelowych, latarki czołówki, kamery do rejestrowania interwencji, aparatu, namiotu 4mx4m

Jesteśmy otwarci na wszelkie oferty współpracy, potrzebujemy każdej pomocy i każdą przyjmiemy, żeby móc dalej pomagać i się rozwijać! Chętnie nawiążemy współpracę barterową.

O współpracy poinformujemy na naszym facebooku oraz na stronie internetowej.
Oferta dla sponsorów: media@animalrescue.pl

DAJ DOM, CHOCIAŻBY TYMCZASOWY!

Brak domów tymczasowych to, obok braku środków finansowych, nasz największy problem. To ogromne ograniczenie. Jeśli nie mamy gdzie umieścić psa, po prostu nie mamy możliwości mu pomóc… Może dzięki Tobie coś się zmieni?

Opieka nad porzuconymi zwierzętami to misja. To przywracanie im wiary w człowieka, w jego dobroć, bezinteresowną miłość i szacunek do braci mniejszych. Święty Franciszek mówił: Nie mamy dwóch serc – osobnego dla zwierząt, innego dla ludzi. Jeśli nie umiesz być dobrym dla zwierząt nie jesteś też dobrym dla ludzi…

Wystarczy: Twoje dobre serce, chęci i zaangażowanie (Spokojnie, nie trzeba siedzieć nad zwierzakiem przez cały dzień. To nawet nie wskazane – przecież musi się nauczyć, że Pana czasem nie będzie w domu).

Zapłacimy za leczenie, pokryjemy koszty transportu, zapewnimy karmę, znajdziemy mu nowy, dobry STAŁY dom.

Odezwij się! Inga 792 970 088, adopcje@animalrescue.pl

2 komentarze Dodaj własny

  1. Beata pisze:

    Jesteście wspaniali, już wpłaciłam pieniążki, będę was wspomagać ile będę mogła i rozpowszechniać to wszędzie gdzie mogę oraz zachęcać tego innych. Jesteście wielcy, anioły bez skrzydeł ♥️♥️ ♥️ ♥️ ♥️

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.