Jak pomóc?

Zorganizuj zbiórkę darów w ramach akcji PAKA DLA ZWIERZAKA!

Największym skarbem, jaki możesz podarować psu to stały, dobry dom. Tego każdy bezdomny i bezpański pies pragnie najbardziej. Pies, jako, że jest zwierzęciem stadnym wyjątkowo źle radzi sobie ze swoją „bezpańskością”. Znasz to uczucie, kiedy bardzo się czymś denerwujesz, aż nie potrafisz sobie znaleźć miejsca? Tak większość psów odczuwa opuszczenie i samotność, „bezstronność” to dla nich zagubienie i stres. Wiemy, nie weźmiesz przecież do domu wszystkich „biednych piesków”! Całego świata nie zbawisz… Ale możesz być całym Światem dla pewnego czworonoga.

Czasem jednak jest tak, że nie możemy wziąć psa na stałe. Może jednak szukasz przyjaciela na długie zimowe wieczory? Możesz dać psu kąt by wylizał rany? Chcesz być dla niego wsparciem i nauczyć na nowo zaufania do ludzi? Pomożemy Ci stworzyć u siebie dom tymczasowy. To nic trudnego! Bez obaw, pies nie zostanie u Ciebie na stałe! Dojdzie do siebie i wyfrunie z gniazda… 😉

Masz już psa, kota, chomika i rybki… Pełna chata, więcej się nie zmieści! Możesz pomóc nam „ogarnąć” chaos 🙂 Wyjdź na spacer, rzuć patyczek, wygłaszcz. A może umiesz wykonywać proste zabiegi pielęgnacyjne? Manicure, pedicure? 🙂 Zostań wolontariuszem. Podobno jesteśmy tyle warci, ile dajemy innym…

Masz pstrokate garnki od Cioteczki? A może piękne koce od Babuni? Wiem! Na pewno masz przecudną kwiecistą pościel i przepiękne ręczniki, które dostaliście w prezencie ślubnym! Psy po operacjach potrzebują zwykłej bawełny. Zajrzyj w zakładkę Przekaż dary. Zapytaj sąsiada, zorganizuj zbiórkę. Zadzwoń: 792 970 088 – odbierzemy rzeczy z Twojego domu/biura.

Utrzymanie psów w naszych DT nie jest bardzo kosztowne. Kosztowne są operacje ratujące życie, zabiegi przywracające sprawność. Wyjazdy na interwencje, leki, utrzymanie Dantego. To są wydatki! Prosimy, pomóż nam. Wesprzyj nas choćby drobną wpłatą.

Dziękujemy, że Wam zależy. Dziękujemy, że pomagacie!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s