Wyrzuciła małego kociaka do śmietnika

Telefon interwencyjny, drążący głos w słuchawce: pomóżcie, syn z kolegą widział na podwórku jak sąsiadka wyrzuciła kociaka do kontenera na śmieci, chłopcy wyciągnęli malucha! Mieszkanka Góry Kalwarii miała już dość. Mała włochata kuleczka szybko urosła, miała już około 3,5 miesiąca. Po miesiącu pobytu przestała spełaniać oczekiwania. Chciała się bawić, jeść, korzystała z kuwety. To wszystko wymagało zbyt dużo czasu. Brakło go między jednym kieliszkiem a drugim…
 
Co tu zrobić? Trzeba pozbyć się kociaka! Najpierw z mieszkania przed drzwi zostały usunięte rzeczy koteczki: drapak, zabawki,kuweta. Potem przyszła kolej na nią samą!
Jak śmieć została wyniesiona do osiedlowej altany śmietnikowej i wrzucona do dużego kontenera!!! No, nareszcie w domu spokój!!!
 
Dzieci bawiące się na podwórku zobaczyły jak sąsiadka wchodzi do śmietnika z małym kotkiem a wychodzi bez niego. Pobiegły w tamtą stronę, wspięły się po śmietniku i wyciągnęły z niego koteczkę. W dziecięcej naiwności myśleli, że sąsiadka nie zauważyła i pobiegli za nią. Ta jednak stwierdziła, że to już nie jej kot i go nie chce! Chłopcy pobiegli z kotkiem do rodziców opowiadając o całej sytuacji.
 
Oprawczyni najpierw wypierała się, że to jej kotka. Potem mowiła, że zniosła ją na dół przed blok bo moze wziąłby ją Pan sprzątajacy podwórko…Dopiero po naszych słowach, że osiedle jest monitorowane i kamera jest ustawiona między innymi na śmietnik, przyznała się, że wyrzuciła to kocie dziecko do śmieci. Dlaczego? No bo po prostu tak!
 
Na miejsce została wezwany patrol Policji, koteczka została odebrana w trybie interwencyjnym, Przeciwko oprawczyni zostało złozone zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa.
 
Mała, bezbronna, wystraszona, trzęsąca się kotka została przewieziona na diagnostykę do przychodni weterynaryjnej. Po badaniach trafi do naszego domu tymczasowego.
Prosimy Państwa o pomoc w opłaceniu diagnostyki, odrobaczania, szczepień oraz utrzymania tego kociego jeszcze dziecka. Razem możemy wiele!
 
link do zbiórki:
 
Fundacja Animal Rescue Poland
ul. Sobieskiego 72b
02-930 Warszawa
KRS 0000543263
NR KONTA RAIFFEISEN BANK
92 1750 0012 0000 0000 2781 0578
tyt. kotka ze śmietnika
content_0d585db1-4f15-4c5e-a1fc-a5341aa90137content_cbe52ca0-ac78-4d96-a2d4-5a4f98e143dfcontent_c912df14-2c87-4217-b23f-ca8e8222c3e7

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.